Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Dekoračný veniec s LED

Dekoračný veniec s LED

Pôsobivá dekorácia Či už vnútri, alebo vonku, na vchodových dverách alebo ako adventný veniec – v kvalitnom vzhľade jedľových vetiev, s červenou stuhou a približne 48 LED vydávajúcimi teplé biele svetlo tento dekoračný veniec vyčaruje sviatočnú atmosféru a vytvorí pôsobivé vianočné osvetlenie. Osvetlenie je napájané batériami a čas svietenia s jednou súpravou batérií je približne 100 hodín. Zapínač/vypínač je skrytý na zadnej strane. Vianočné osvetlenie s časovačom Vďaka zabudovanej funkcii časovača sa LED osvetlenie po šiestich hodinách automaticky vypne a po približne 18 hodinách sa automaticky opäť zapne. Takto sa na Vianoce vždy v rovnakom čase automaticky zapne pôsobivé osvetlenie, ktoré šetrí energiu.

Naposledy v ponuke: CW45/2016  Pečenie, zdobenie a darčeky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje