Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2016
Dámska prešívaná bunda, fialová

Dámska prešívaná bunda, fialová

Extrémne ľahká – s funkčnými detailmi Taká ľahká a pritom taká teplá! Táto prešívaná bunda má extrémne ľahké vatovanie, ktoré optimálne udržiava teplo. Prenikaniu chladu zabraňuje aj vysoký golier a podložený zips s ochranou brady. Bunda má dve bočné šikmé vrecká na zips. Šírku spodného okraja a goliera možno upraviť pomocou sťahovacej šnúrky s brzdičkou. Impregnácia ecorepel®, šetrná k životnému prostrediu Bunda má impregnáciu ecorepel®, šetrnú k životnému prostrediu, ktorá odpudzuje vodu a nečistotu. Veselé farby za každého počasia Pochmúrne počasie? Žiarivé farby ho rýchlo zaženú. Bunda má vnútornú stranu kontrastnej farby, vďaka ktorej budete mať dobrú náladu hneď, keď si bundu oblečiete.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje