Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW52 2016
Dámska funkčná termobielizeň

Dámska funkčná termobielizeň

Dokonalá spodná vrstva pre jazdu na motorke. Táto termobielizeň má v oblasti ľadvín a sedacích svalov hrejivé flísové všité diely a vďaka zdrsnenej vnútornej strane udržuje teplo. Okrem toho je priedušná a dobre odvádza vlhkosť vďaka úprave DryActive Plus by miDori a všitým dielom zo sieťoviny z vlákna COOLMAX® v podpazuší a oblasti chrbta. Funkčný strih Kvalitná kombinácia materiálov a dokonalý strih umožňujú optimálnu voľnosť pohybu a bielizeň vďaka nim perfektne sedí. A vďaka obzvlášť plochým švom a tričku s predĺženým zadným dielom je táto spodná bielizeň jednoducho pohodlná. Vysoký stupeň hrejivosti Táto funkčná spodná bielizeň je neobyčajne hrejivá a dobre odvádza vlhkosť, vďaka čomu je ideálna pod motorkárske oblečenie, keď je zima.

Naposledy v ponuke: CW52/2016  Veľký zimný výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje