Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW8 2015
Dámska bunda do dažďa »pack me«, žltá

Dámska bunda do dažďa »pack me«, žltá

Ľahká váha, ktorú neporazí ani dážď! Bunda do dažďa »pack me« je vďaka vysokoúčinnej povrchovej vrstve a zataveným švom vetruvzdorná, nepremokavá a priedušná a pritom je extrémne ľahká. Vrchný materiál je odolný proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm a vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, odpudzuje vodu a nečistotu. Zips s ochranou brady je podložený, takže ani tadeto studený vietor neprenikne. Táto bunda vo veselej farbe má dve bočné šikmé vrecká na zips. Kontrastné lemovanie V tejto bunde budete žiariť aj vtedy, keď je vonku všetko sivé! Elastické lemovanie na kapucni, rukávoch a spodnom okraji je farebne odlíšené a je peknou ozdobou. Dá sa zložiť do malého formátu Na cestách vždy so sebou: Bunda sa dá zložiť do malého formátu a vložiť do pravého bočného vrecka.

Naposledy v ponuke: CW8/2015  Vietor a dážď? Hurá von!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje