Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW26 2016
Čižmy do dažďa, s modro-žlto-bielymi prúžkami

Čižmy do dažďa, s modro-žlto-bielymi prúžkami

Šplech, šplech, dážď je zábava! Tieto gumové čižmy nielenže udržia nohy v suchu, ale vďaka veselým bodkám sa tiež postarajú o dobrú náladu. Džersejová podšívka je s červeno-bielymi prúžkami. Protišmyková podrážka s profilom poskytne istotu na mokrom a blatistom podklade. Reflexné prvky v hornej zadnej časti zaistia väčšiu bezpečnosť za tmy a zlého počasia. Detaily šité na mieru deťom Aby čižmy deťom vydržali dlhšie, sú vybavené dodatočnými vložkami na vyrovnanie veľkosti. Dokonale sa hodia do škôlky: Vďaka praktickej pomôcke na vyzúvanie v oblasti päty sa deti rýchlo naučia čižmy samy vyzúvať. S pomôckou na obúvanie v hornej časti budú mať čižmy opäť raz-dva obuté a budú tak pripravené na ďalšie radovánky v kalužiach.

Naposledy v ponuke: CW26/2016  Veľké letné zľavy

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje