Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2016
Čelovka s LED

Čelovka s LED

Na rôzne účely Táto čelovka s LED sa dá použiť na mnoho účelov a zaisťuje cielené svetlo napríklad pri behaní, jazde na bicykli, turistike alebo stanovaní. Kontakt so striekajúcou vodou jej neublíži, takže sa môže používať aj pri veslovaní alebo chytaní rýb. Pri plnom výkone s intenzitou 30 lúmenov svieti cca desať hodín. 3 typy svietenia a nastaviteľný uhol svetla Táto čelovka má tri typy svietenia a podľa požadovanej intenzity svieti jasným alebo tlmeným svetlom. S blikajúcim svetlom zaistí lepšiu viditeľnosť napríklad pri behaní alebo večernej prechádzke so psom. Pre cielené osvetlenie je možné nastaviť deväť rôznych uhlov svetla. Maximálne pohodlie Vďaka nízkej hmotnosti je lampička obzvlášť príjemná na nosenie. K pohodliu prispieva mäkký elastický hlavový pás, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť obvodu hlavy.

Naposledy v ponuke: CW19/2016  Stanujeme!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje