Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW51 2014
Celoročná prešívaná prikrývka, nadmerná veľkosť

Celoročná prešívaná prikrývka, nadmerná veľkosť

Optimálny stupeň hrejivosti – v každom ročnom období Táto celoročná prešívaná prikrývka je obzvlášť ľahká, mäkká a nadýchaná. Skladá sa z dvoch prikrývok, pričom každá má iný stupeň hrejivosti a spolu tvoria ideálnu zimnú prikrývku: Letná prikrývka: Trieda hrejivosti 1 – ľahký stupeň hrejivosti Prikrývka na prechodné obdobie: Trieda hrejivosti 2 – stredný stupeň hrejivosti (obzvlášť vhodná na jar a jeseň) Obidve prikrývky spolu: Trieda hrejivosti 3 – vysoký stupeň hrejivosti (obzvlášť vhodné na zimu) Výplň zo štvorkanálového dutého polyesterového vlákna v každej prikrývke zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Každá prikrývka má poťah z mikrovlákna, ktorý je priedušný a dobre odvádza vlhkosť. Ľahko sa udržiava Táto prešívaná prikrývka sa ľahko udržiava a je vhodná do práčky aj sušičky.

Naposledy v ponuke: CW51/2014  Pre vaše zdravie!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje