Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2016
CD prehrávač PHILIPS AZ700T/12

CD prehrávač PHILIPS AZ700T/12

Kompaktný formát, veľkolepý zvuk! Tento CD prehrávač PHILIPS AZ700T/12 Vás vďaka reproduktorovému systému Bassreflex a Dynamic Bass Boost obdaruje silnými, hlbokými basmi a môžete si ho vziať kamkoľvek. Zážitok z hudby bez použitia kábla prostredníctvom Bluetooth® a NFC™ Tento výkonný zvukový systém má pripojenie One-Touch-NFC™ bez použitia kábla pre bezproblémové spojenie s Bluetooth® Funkcia One-Touch pre smartfóny s technológiou NFC™ pre pripojenie Bluetooth® Technológia One-Touch-NFC™ (NFC™ = Near Field Communication) umožňuje spojenie zariadení s Bluetooth® prostredníctvom dotyku: pre zapnutie zvukového systému, štart pripojenia Bluetooth® a prehrávanie hudby sa jednoducho dotknite smartfónu alebo tabletu s technológiou NFC™. Technické detaily 2 integrované reproduktory Prehrávanie cez 3,5 mm audio vstup, USB Direct, MP3 CD, CD a CD-R/RW Režim opakovania disku: Zrýchlené/spätné prehrávanie, ďalší/predchádzajúci album, ďalšia/predchádzajúca skladba, Repeat/Shuffle/Program 20 naprogramovaných skladieb z disku CD Digitálne UKW rádio s možnosťou ukladania 20 staníc Pripojenie na stereoslúchadlá LCD displej Nabíjací mechanizmus: Začiatok strany Regulácia hlasitosti: Otočný regulátor (digitálny)

Naposledy v ponuke: CW49/2016  Darčeky pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje