Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2017
Cargo šortky, béžové

Cargo šortky, béžové

Jedny šortky pre všetky prípady! Veľké bočné cargo vrecká vyzerajú ležérne a zmestí sa do nich všetko, čo majú muži radi so sebou. K nim sa pripájajú dve bočné vrecká a dve zadné vrecká s pätkou so skrytým gombíkom. Vďaka tónovanej celoplošnej potlači s motívom palmových listov majú tieto krátke nohavice potenciál stať sa favoritom tohto leta! Garment washed Šortky majú úpravu garment washed. Vďaka tomuto špeciálnemu praciemu procesu sú príjemne mäkké na dotyk a majú mierne obnosený vzhľad. Okrem toho sa znižuje riziko, že sa zrazia. Náročne spracované detaily Tieto šortky s rovnými úzkymi nohavicami majú náročne spracované detaily. Majú šesť pútok na opasok a zapínajú sa na zips a gombík.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje