Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW36 2016
Bunda do každého počasia 3 v 1

Bunda do každého počasia 3 v 1

Bunda do dažďa + flísová bunda = hrejivá bunda na prechodné obdobie Keď je len trochu čerstvo alebo poriadne nepríjemne – na programe je táto bunda do každého počasia. Bundu do dažďa a flísovú bundu totiž môžete nosiť jednotlivo alebo ich pomocou zipsov a pásikov s patentkami spojiť do nepremokavej hrejivej funkčnej bundy. Vnútorná bunda: z mäkkého mikroflísu Vnútorná bunda z mikroflísu je mäkká, ľahká a hrejivá. Má protižmolkovú úpravu, ktorá zabraňuje plstnateniu vlákien, a môžete ju nosiť aj samostatne ako ľahkú ochranu proti chladu. Flísová bunda má dve bočné vrecká na zips. Bunda do dažďa: vetruvzdorná a nepremokavá Vďaka vysokoúčinnej povrchovej úprave a zataveným švom je bunda do dažďa nepremokavá, vetruvzdorná a priedušná. Vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, je nečistota z povrchu odpudzovaná. Vrchný materiál je odolný proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm.

Naposledy v ponuke: CW36/2016  Štýlovo aj v daždi

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje