Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2016
Bunda do každého počasia 3 v 1

Bunda do každého počasia 3 v 1

3 v 1: bunda do dažďa + flísová bunda = hrejivá bunda na prechodné obdobie Táto bunda má vhodnú odpoveď na každé počasie. Bundu do dažďa a flísovú bundu totiž možno nosiť jednotlivo alebo ich spojiť pomocou zipsov a pásikov na patentný gombík do nepremokavej, hrejivej bundy do každého počasia. Vnútorná bunda: z mäkkého mikroflísu Vnútorná bunda z mikroflísu je mäkká, ľahká a hrejivá. Má protižmolkovú úpravu, ktorá zabraňuje plstnateniu vlákien a môže sa nosiť aj samostatne ako ľahká ochrana proti chladu. Má dve bočné šikmé vrecká na zips. Bunda do dažďa: vetruvzdorná, nepremokavá a priedušná Bunda do dažďa je vetruvzdorná, nepremokavá a priedušná vďaka vysokoúčinnej povrchovej úprave a zataveným švom. Vrchný materiál je odolný proti vodnému stĺpcu do 5 000 mm. Vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, sú nečistoty z povrchu jednoducho odpudzované.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje