Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW36 2016
Bunda do dažďa, žltá

Bunda do dažďa, žltá

Hurá do dažďa a hopsa do kaluží. Detské oblečenie do každého počasia musí niečo vydržať. A ešte lepšie, ak navyše skvelo vyzerá – ako táto bunda do dažďa. Tento model s veselými prúžkami má ľahkú taftovú podšívku v oblasti rukávov, dá sa tak jednoducho a rýchlo obliekať. Trup a odnímateľná kapucňa s malým šiltom majú podšívku z bavlny. Zips je vybavený mäkkou ochranou brady a ochrannou légou proti vetru, ktorá zabraňuje prenikaniu chladu. Reflexné prvky sú zárukou toho, že Vašich malých bude lepšie vidieť i za zhoršeného počasia a tmy. Pomocou suchého zipsu možno regulovať šírku elastických manžiet rukávov. Nepremokavá, vetruvzdorná a priedušná Vysokokvalitný materiál tejto detskej bundy do dažďa je vďaka vysokokvalitnej povrchovej úprave a zataveným švom nepremokavý, vetruvzdorný a priedušný, a vďaka ekologickej impregnácii ecorepel® navyše bunda odpudzuje nečistoty. Vrchný materiál je odolný proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm.

Naposledy v ponuke: CW36/2016  Štýlovo aj v daždi

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje