Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2016
Body s dlhým rukávom, 5 ks, modré odtiene

Body s dlhým rukávom, 5 ks, modré odtiene

Detské oblečenie z biobavlny príjemnej na telo Body s dlhým rukávom sú právom neodmysliteľnou súčasťou výbavy bábätiek: V zime sú hrejivou spodnou bielizňou, počas teplejších dní sa môžu nosiť aj bez trička – najmä vtedy, keď sú také pekné ako body v tejto rozkošnej 5-dielnej súprave z biobavlny príjemnej na telo. Absolútne pohodlné a ľahko sa obliekajú Mäkká, jemne rebrovaná pletenina dobre drží tvar a je príjemná k jemnej detskej pokožke. Body vo veľkosti 62/68 sú zavinovacie a majú sedem patentných gombíkov a zapínanie v rozkroku. Dajú sa kompletne otvoriť a uľahčujú zavinovanie bábätka. Body netreba prevliekať cez hlavu. Body od veľkosti 74/80 sú navliekacie a ľahko sa obliekajú a vyzliekajú vďaka zapínaniu v rozkroku.

Naposledy v ponuke: CW40/2016  Jesenná móda pre deti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje