Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW26 2017
Bezpečnostná retiazka na kľučku

Bezpečnostná retiazka na kľučku

Efektívna a bezpečná Bezpečnostná retiazka na kľučku je základným vybavením v rámci zabezpečenia bytu – a právom! Jednoduchým spôsobom sa postará o vyššiu bezpečnosť aj pri dverách bez priezoru, keďže vďaka nej môžete dvere pootvoriť a pozrieť sa, kto stojí pred nimi. Jednoduché upevnenie Táto retiazka na kľučku má bezpečnostnú retiazku z tvrdenej ocele a je vhodná na dvere s pravým i ľavým otváraním. Je opláštená textilným materiálom na ochranu dverí a zárubní a dá sa upevniť bez vŕtania – a preto sa ideálne hodí do nájomných bytov. Dvere sa zaisťujú bezpečnostným krúžkom, ktorý sa zavesí na kľučku. Tento model opláštený textilným materiálom nájdete exkluzívne v Tchibo.

Naposledy v ponuke: CW26/2017  Vybavenie na cesty

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje