Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2017
Bežecké termonohavice

Bežecké termonohavice

Takto budú nohy v teple aj pri behu za chladného počasia: Tieto bežecké termonohavice sú priedušné a dobre odvádzajú vlhkosť vďaka úprave DryActive Plus a majú mäkko zdrsnenú vnútornú stranu, vďaka ktorej optimálne udržiavajú teplo. Ideálne na športovanie vonku Tieto bežecké nohavice svojou funkčnosťou spĺňajú požiadavky kladené na športovanie počas studených dní: Reflexné lemovanie a reflexná potlač zaisťujú dobrú viditeľnosť aj za horšieho svetla, nohavice majú lemy na koncoch nohavíc, sú veľmi pružné a dobre držia tvar. Funkčná výbava Tieto bežecké nohavice majú pás so sťahovacou šnúrkou na úpravu šírky, dve bočné vrecká a jedno zadné vrecko na zips s reflexným lemovaním. Ich sýta čierna farba si zachováva intenzitu aj po častom praní.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje