Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2016
Bežecké termonohavice

Bežecké termonohavice

Tieto bežecké termonohavice s mäkko zdrsnenou vnútornou stranou optimálne udržiavajú teplo a sú ideálne na tréning v chladnejších dňoch. Funkčný materiál je priedušný a dobre odvádza vlhkosť. Funkčné detaily pre viac pohodlia Tieto bežecké nohavice sa dajú prispôsobiť podľa potreby, napríklad pás na gumu má na vnútornej strane sťahovaciu šnúrku, rovnako ako konce nohavíc. Vďaka pohodlnému strihu s tvarovanými kolenami a záhybmi v podkolení je tréning ešte pohodlnejší. Tieto športové nohavice majú dve bočné šikmé vrecká a zadné vrecko na zips. S reflexnými prvkami Tieto športové nohavice majú reflexné lemovanie, vďaka ktorému Vás bude dobre vidno aj za zhoršenej viditeľnosti.

Naposledy v ponuke: CW40/2016  JESENNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje