Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2016
Bežecké termonohavice, čierne

Bežecké termonohavice, čierne

Keď je zima predo dvermi, smie byť bežecké oblečenie trochu teplejšie. Tieto bežecké termonohavice sú priedušné a dobre odvádzajú vlhkosť. Majú mäkko zdrsnenú vnútornú stranu, vďaka čomu optimálne udržujú teplo. Elastické všité diely zo sieťoviny na zadnej strane kolien zaisťujú vyváženú telesnú klímu. Nohavice dobre držia tvar, perfektne sedia a pritom neobmedzujú v pohybe. Šírku pása na gumu možno upraviť podľa potreby vďaka šnúrkam na zaväzovanie na vnútornej strane. Drobné a kľúče budú bezpečne uložené vo vrecku na zips na zadnej strane. Špeciálne spracovaný koniec nohavíc Aby sa nohavice ľahko obliekali a vyzliekali, a to aj s bežeckými topánkami, majú na konci nohavíc podložený zips. Vnútorná strana konca nohavíc má protišmykovú silikónovú vrstvu, vďaka ktorej nohavice dobre priliehajú k nohe. S reflexnými prvkami Aby Vás bolo pri večernom behu dobre vidieť, malo by Vaše bežecké oblečenie mať reflexné prvky. Tieto športové nohavice majú zips na konci nohavíc s reflexným prvkom.

Naposledy v ponuke: CW42/2016  Funkčné športové oblečenie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje