Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW52 2016
Bežecká termovesta

Bežecká termovesta

Funkčný vrchný materiál Pretože športovci od svojho oblečenia očakávajú špičkový výkon, je materiál tejto bežeckej vesty priedušný, dobre odvádza vlhkosť a umožňuje úplnú voľnosť pohybu. Proti tkaným všitým dielom nemá vietor žiadnu šancu. Mäkko zdrsnená vnútorná strana optimálne udržuje teplo. Vetracie otvory podložené sieťovinou zaisťujú vyváženú telesnú klímu. Impregnácia ecorepel® Aby Vás tréning bavil aj v sychravom počasí, sú voda a nečistota z povrchu bundy odpudzované vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu. Praktické detaily Vesta má zips s ochranou brady a mierne predĺžený zadný diel. Vrecko na zips a dve bočné vrecká na zips dotvárajú funkčný vzhľad vesty. S reflexnými prvkami Vesta má reflexný prúžok a potlač, vďaka ktorým Vás bude za tmy a zlej viditeľnosti lepšie vidieť.

Naposledy v ponuke: CW52/2016  Veľký zimný výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje