Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2016
Bežecká bunda »pack me«, tmavomodrá

Bežecká bunda »pack me«, tmavomodrá

Extrémne ľahká a funkčná Táto funkčná mušia váha je hlavička: Vrchný materiál tejto športovej bundy je vetruvzdorný a vodoodpudivý. Impregnácia ecorepel®, šetrná k životnému prostrediu, odpudzuje z povrchu bundy nečistotu. Elastické diely zo sieťoviny sú priedušné a dobre odvádzajú vlhkosť a pri bežeckom tréningu zaisťujú príjemnú telesnú klímu a umožňujú optimálnu voľnosť pohybu. Dá sa zložiť do malého formátu a vložiť do vrecka A keď sa predsa zapotíte? Žiadny problém! Bunda sa dá zložiť do malého formátu, vložiť do vrecka na zips na zadnej strane a Vy môžete ísť ďalej! Praktické detaily Bunda má veľký náskok aj v otázke pohodlia: Má zips s ochranou brady a elastické lemovanie na spodnom okraji a koncoch rukávov.

Naposledy v ponuke: CW32/2016  Fit na triatlon

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje