Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW14 2017
Batoh Heritage, kaki

Batoh Heritage, kaki

Zaostrené na to podstatné. Na tomto batohu budete akúkoľvek zbytočnosť hľadať márne. Je dizajnovaný minimalisticky, z odolného plátna s detailmi z koženky. S priehradkou na notebook Veľká hlavná priehradka v sebe ukrýva mäkkú zásuvnú priehradku na notebook, tu bude v bezpečí. Hlavná priehradka sa zatvára pomocou šnúrky na sťahovanie a je krytý príklopkou s dvoma magnetmi s koženkovými remienkami. Na prednej strane nájdete malú zásuvnú priehradku, ktorá sa hodí napríklad na cestovný lístok alebo slnečné okuliare. Maximálny komfort Batoh Heritage má mäkké ramenné popruhy s dielom zo sieťoviny, dĺžku možno nastaviť podľa potreby. I zadná strana je vystlaná a jemne prilieha k chrbtu.

Naposledy v ponuke: CW14/2017  Outdoorová móda a vybavenie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje