Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2017
Akumulátorový vysávač

Akumulátorový vysávač

Akumulátorový vysávač s 2 možnosťami použitia Toto praktické zariadenie 2 v 1 sa dá použiť ako ručný akumulátorový vysávač alebo ako vysávač na prach pre malé plochy, pričom optimálne zachytáva suché nečistoty. Zásobník na nečistoty má vyberateľný filter. Bezkáblová prevádzka Vďaka napájaniu prostredníctvom akumulátora poskytuje tento vysávač na prach maximálnu flexibilitu. Bez rušivého kábla zvládne každú výzvu a zároveň šetrí drahocenný čas. S predlžovacou trubicou a flexibilnou univerzálnou kefou s kĺbom, ktorý sa dá otočiť o 180°, sa bez problémov dostanete aj na ťažko dostupné miesta. Technické údaje Kvalitný lítium-iónový akumulátor 1 500 mAh Čas nabíjania cca 3,5 hod. Čas prevádzky s plne nabitým akumulátorom cca 15 minút Kapacita zásobníka na nečistoty cca 0,35 l Hlučnosť 77 dBA (merané 100 cm od bloku motora, voľnobeh) Vákuum max. 5,5 kPa Prúdenie vzduchu max. 0,5 – 0,6 l/min.

Naposledy v ponuke: CW2/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje