Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2014
Aktovka

Aktovka

Premyslená do posledného detailu. Táto aktovka z kvalitnej plnej hovädzej kože má vyberateľné vystlané puzdro na laptop s dvojcestným zipsom, vhodné na laptopy do cca 39,1 cm (15,4''). Je pohodlná na nosenie vďaka odnímateľnému ramennému popruhu s nastaviteľnou dĺžkou a držadlu s nitmi. Kovové nožičky chránia spodnú stranu tašky. Mnoho praktických priehradiek Táto aktovka má obzvlášť priestranný hlavný priestor rozdelený na dve časti, v deliacej stene sa nachádza priehradka na zips. Vnútri má taška priehradku na zips, priehradku na smartfón, päť priehradiek na kreditné karty a zásuvnú priehradku. Na zadnej strane sa nachádza jedna ďalšia priehradka na zips a dve nakladané vrecká.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje