Schließen
mood_tchibocard
Zbierajte Vernostné zrnká s kartou TchiboCard
Ako TchiboCard zákazník budete za svoje nákupy odmenený! Pri každom nákupe v predajniach Tchibo a pri každej objednávke v e-shope Tchibo.sk pomocou Vašej karty TchiboCard zbierate Vernostné zrnká – za každé začaté 1 € nákupu získate 1 Vernostné zrnko.

Nazbierané Vernostné zrnká môžete premeniť v Prémiovom obchode alebo vo Vašom obchode Tchibo na atraktívne prémie. K rozmanitému výberu prémií patrí napríklad káva a príslušenstvo ku káve, týždenne sa obmieňajúci sortiment Tchibo, či exkluzívne online prémie. Všetky informácie nájdete v Prémiovom obchode v sekcii TchiboCard.

Všimnite si, prosím, že pri vrátení už zakúpeného tovaru Tchibo sa Vám Vernostné zrnká, ktoré ste pri tomto nákupe získali, znovu odpočítajú z Vášho účtu Vernostných zrniek.

Stav Vernostných zrniek
Ako TchiboCard zákazník môžete nahliadnuť do aktuálneho stavu Vašich Vernostných zrniek dvomi spôsobmi. Buď sa pozriete do Vášho Newslettera alebo sa prihlásite pomocou e-mailovej adresy a hesla do sekcie TchiboCard, tam nájdete všetky potrebné informácie.

Samozrejme, vždy sa môžete spýtať na stav Vašich Vernostných zrniek aj našich zamestnancov v obchodoch Tchibo alebo zavolať na telefónne číslo 0800 212 313. Stav Vašich Vernostných zrniek máte tiež uvedený vo Vašom účte Tchibo, stačí sa prihlásiť.

Premeniť Vernostné zrnká
Nazbierané Vernostné zrnká máte možnosť premeniť v Prémiovom obchode alebo vo Vašom obchode Tchibo na atraktívne prémie. Výber prémií je rôznorodý, nájdete v ňom napr. kávy alebo hodnotné príslušenstvo ku káve, týždenne sa obmieňajúce produkty Tchibo, ale aj exkluzívne online prémie.

Prémie v týždenne sa obmieňajúcej ponuke Svety Tchibo nájdete dovtedy, kým bude online zobrazená príslušná kolekcia. Ak bude niektorý z produktov vypredaný, už ho nebude možné získať vo forme prémie. Všetky online prémie môžete vymieňať za svoje Vernostné zrnká dovtedy, kým budú produkty na sklade.

Všetky informácie nájdete v Prémiovom obchode v sekcii TchiboCard.

Platnosť Vernostných zrniek
Pre TchiboCard zákazníkov platí, že Vernostné zrnká staršie ako 24 mesiacov (od nákupu, pri ktorom vznikol nárok na získanie Vernostných zrniek) prepadnú k 30.4. príslušného kalendárneho roka. Prvýkrát prepadnú Vernostné zrnká dňa 30.4.2015.