Schließen
mood_tchibocard
Objednanie TchiboCard
Ak chcete kartu objednať online, kliknite, prosím, v hornej časti navigácie na sekciu TchiboCard. Dostanete sa na našu stránku TchiboCard, na ktorej nájdete prehľad všetkých výhod tohto programu, a na ktorej sa kedykoľvek môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť. Použite na to tlačidlo slúžiace na prihlásenie sa do programu TchiboCard.

Zobrazí sa Vám prihlasovací formulár. Zadajte tam, prosím, Vaše údaje. Všimnite si, prosím, že údaje z položiek zvýraznených tučným písmom sú povinné.

Na konci formulára zadajte heslo, pomocou ktorého sa v budúcnosti budete prihlasovať ako majiteľ TchiboCard a budete mať tak prístup k Vášmu zákazníckemu účtu. Nechcete už prepásť žiadne ponuky programu TchiboCard a chceli by ste byť vždy ako prví informovaní o výhodách, ponukách a akciách? V takom prípade sa nezabudnite prihlásiť na odoberanie nášho pravidelného Newslettera. Po tom čo si prečítate podmienky účasti a budete s nimi súhlasiť, môžete Vaše prihlásenie potvrdiť odoslaním údajov.

Na záver dostanete e-mailom potvrdenie objednávky Vašej TchiboCard. Ak ste sa prihlásili aj na odoberanie Newslettera, dostanete aj druhý e-mail, ktorý, prosím, potvrďte. Vašu TchiboCard Vám zašleme po overení vstupných údajov do 3 – 4 týždňov. V niektorých prípadoch sa môže stať, že do sekcie TchiboCard budete mať prístup až na nasledujúci deň.

Ak ste online zákazníkom Tchibo a máte už zriadený zákaznícky účet Tchibo, môžete Váš účet využiť na jednoduchšie objednanie TchiboCard. Prihláste sa, prosím, najprv do Vášho zákazníckeho účtu Tchibo a potom si jednoducho objednajte TchiboCard bez nutnosti vypisovania už registrovaných údajov.