Schließen
mood_newsletter
Všetky ponuky na Tchibo.sk platia do vyčerpania zásob. Preto ponúkame Newsletter, ktorý Vás bezplatne a nezáväzne informuje o aktuálnej ponuke a špeciálnych akciách.

Prihlásenie k odberu Newslettera
Ak sa chcete prihlásiť k odberu Newslettera, kliknite hore na stránke na odkaz Newsletter, napíšte, prosím, svoju emailovú adresu do poľa formulára a odošlite ho kliknutím na tlačidlo "Prihlásiť k odberu".

Zmena emailovej adresy
Na konci každého Newslettera nájdete odkaz na formulár na webových stránkach Tchibo.sk. Tu môžete zmeniť svoju emailovú adresu, na ktorú Vám bude Newsletter posielaný.

Ak máte na Tchibo.sk svoj osobný účet, svoju emailovú adresu si môžete zmeniť po prihlásení pomocou hesla. Vaša emailová adresa bola zmenená a novo zadaná adresa teraz platí pre prihlasovanie sa do Vášho účtu, ako aj pre zasielanie Newslettera. Svoju emailovú adresu môžete tiež meniť priamo vo svojom osobnom účte.

Zmena formátu Newslettera
Na konci každého Newslettera nájdete odkaz na formulár na webových stránkach Tchibo.sk. Tu môžete zmeniť formát Newslettera z jednoduchého textového formátu na formát HTML (s obrázkami) alebo naopak.

Odhlásenie Newslettera
Na konci každého Newslettera nájdete odkaz na on-line formulár na webových stránkach Tchibo.sk. Ak chcete Newsletter odhlásiť, jednoducho tam kliknite na príslušné zaškrtávacie okienko.