Schließen
mood_tchibocard
Objednanie TchiboCard
Ak chcete kartu objednať online, kliknite, prosím, v hornej časti navigácie na sekciu TchiboCard. Dostanete sa na našu stránku TchiboCard, na ktorej nájdete prehľad všetkých výhod tohto programu a na ktorej sa kedykoľvek môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť. Použite na to tlačidlo slúžiace na prihlásenie sa do programu TchiboCard.

Zobrazí sa Vám prihlasovací formulár. Zadajte tam, prosím, Vaše údaje Všimnite si, prosím, že údaje z položiek zvýraznených tučným písmom sú povinné.

Na konci formulára zadajte heslo, pomocou ktorého sa v budúcnosti budete prihlasovať ako majiteľ TchiboCard a budete mať tak prístup k Vášmu zákazníckemu účtu. Nechcete už prepásť žiadne ponuky programu TchiboCard a chceli by ste byť vždy ako prví informovaní o výhodách, ponukách a akciách? V takom prípade sa nezabudnite prihlásiť na odoberanie nášho pravideľného Newslettera. Po tom čo si prečítate podmienky účasti a budete s nimi súhlasiť, môžete Vaše prihlásenie potvrdiť odoslaním údajov.

Na záver dostanete e-mailom potvrdenie objednávky Vašej TchiboCard. Ak ste sa prihlásili aj na odoberanie Newslettera, dostanete aj druhý e-mail, ktorý, prosím, potvrďte. Vašu TchiboCard Vám zašleme po overení vstupných údajov do 3 – 4 týždňov. V niektorých prípadoch sa môže stať, že do sekcie TchiboCard budete mať prístup až na nasledujúci deň.

Ak ste online zákazníkom Tchibo a máte už zriadený zákaznícky účet Tchibo, môžete Váš účet využiť na jednoduchšie objednanie TchiboCard. Prihláste sa, prosím, najprv do Vášho zákazníckeho účtu Tchibo a potom si jednoducho objednajte TchiboCard bez nutnosti vypisovania už registrovaných údajov.
 

Hľadať, nájsť, objednať
Ako TchiboCard zákazník máte možnosť objednávať produkty v sekcii TchiboCard. Objednávanie v sekcii TchiboCard funguje rovnako jednoducho ako objednávanie v sekcii Svety Tchibo.

Ako TchiboCard zákazník máte možnosť exkluzívne v predstihu si prezrieť a objednať produkty pripravené do hlavnej ponuky na nasledujúci týždeň. Prihláste sa preto, prosím, vždy na začiatku Vašej návšetvy online obchodu Tchibo Vaším heslom, ktoré ste zadali pri objednaní TchiboCard. Prihlasovacie okno sa Vám automaticky otvorí, keď kliknete na prístupnú iba pre TchiboCard zákazníkov. Alebo sa prihláste jednoducho v sekcii TchiboCard, cez hornú navigačnú lištu.

Zbierajte Vernostné zrnká s kartou TchiboCard
Ako TchiboCard zákazník budete za svoje nákupy odmenený! Pri každom nákupe v predajniach Tchibo a pri každej objednávke v e-shope Tchibo.sk pomocou Vašej karty TchiboCard zbierate Vernostné zrnká – za každé začaté 1 € nákupu získate 1 Vernostné zrnko.

Nazbierané Vernostné zrnká môžete premeniť v Prémiovom obchode alebo vo Vašom obchode Tchibo na atraktívne prémie. K rozmanitému výberu prémií patrí napríklad káva a príslušenstvo ku káve, týždenne sa obmieňajúci sortiment Tchibo, či exkluzívne online prémie. Všetky informácie nájdete v Prémiovom obchode v sekcii TchiboCard.

Všimnite si, prosím, že pri vrátení už zakúpeného tovaru Tchibo sa Vám Vernostné zrnká, ktoré ste pri tomto nákupe získali, znovu odpočítajú z Vášho účtu Vernostných zrniek.

Stav Vernostných zrniek
Ako TchiboCard zákazník môžete nahliadnuť do aktuálneho stavu Vašich Vernostných zrniek dvomi spôsobmi. Buď sa pozriete do Vášho Newslettera alebo sa prihlásite pomocou e-mailovej adresy a hesla do sekcie TchiboCard, tam nájdete všetky potrebné informácie.

Samozrejme, vždy sa môžete spýtať na stav Vašich Vernostných zrniek aj našich zamestnancov v obchodoch Tchibo alebo zavolať na telefónne číslo TchiboCard 0800 212 313. Stav Vašich Vernostných zrniek máte tiež uvedený vo Vašom účte Tchibo, stačí sa prihlásiť.

Premeniť Vernostné zrnká
Nazbierané Vernostné zrnká máte možnosť premeniť v Prémiovom obchode alebo vo Vašom obchode Tchibo na atraktívne prémie. Výber prémií je rôznorodý, nájdete v ňom napr. kávy alebo hodnotné príslušenstvo ku káve, týždenne sa obmieňajúce produkty Tchibo, ale aj exkluzívne online prémie.

Prémie v týždenne sa obmieňajúcej ponuke Svety Tchibo nájdete dovtedy, kým bude online zobrazená príslušná kolekcia. Ak bude niektorý z produktov vypredaný, už ho nebude možné získať vo forme prémie. Všetky online prémie môžete vymieňať za svoje Vernostné zrnká dovtedy, kým budú produkty na sklade.

Všetky informácie nájdete v Prémiovom obchode v sekcii TchiboCard.

Platnosť Vernostných zrniek
Pre TchiboCard zákazníkov platí, že Vernostné zrnká staršie ako 24 mesiacov (od nákupu, pri ktorom vznikol nárok na získanie Vernostných zrniek) prepadnú k 30.4. príslušného kalendárneho roka. Prvýkrát prepadnú Vernostné zrnká dňa 30.4.2015.